Servis

pic_typorgaphySERVİS: Sevinçli Çocuklar Anaokulu’nda Beykoz’un neredeyse tüm mahallelerine servisimiz mevcuttur.
Servisimiz çocuk taşımacılığı kurallarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Öğrenci Taşıma Yönetmeliği, Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Karayolları Trafik Kanunu şartlarına uygun servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın her türlü bakımları zamanında yapılmaktadır. Her gün iç ve dış temizlikleri yapılmakta, öğrencilerin hijyen bir ortamda taşınmaları sağlanmaktadır. Araçlarımızı GPS – Araç Takip Sistemiyle takip etmekteyiz. Ayrıca eğitim kurumu veya veliler de şifre alarak araçlarımızı takip edebilmektedir. Bu sayede veli öğrencisini yolculuk boyunca takip edebilmekte, olası gecikmelerde yol durumunu kendisi de görmektedir.
Deneyimli sürücülerimize insan ilişkileri, öğrenci psikolojisi ve iletişim konularında seminerler vererek öğrencilerimizin memnuniyetini sürekli arttırmaktayız. Ayakta öğrenci almıyoruz. Her öğrenci özel emniyet kemerli koltuğunda oturarak yolculuk yapmaktadır. Servis araçlarının tümünde zorunlu bulunması gereken ilk yardım seti, yangın söndürme cihazı gibi malzemeler bulunmaktadır.
Servisle gidip gelen öğrencilerin servis saatinde hazır bulunmaları diğer çocukların beklememesi açısından önemlidir. (Örneğin; her velinin servisi 3 dakika bekletmesi, çocukların okula 45 dakika geç gelmesine sebep olacaktır.) 
Servisler çocukları evlerinin/apartmanlarının kapısından teslim alarak yine apartman kapısına teslim ederler. Evlerin/apartmanların zilini çalmaları, çocukları bulundukları kattan alıp oraya teslim etmeleri mümkün olmamaktadır. Servis içinde bekleyen diğer çocukların güvenliği açısından da bu hususa önem verilmektedir.
Dönüş saatinde evinizin kapısında çocuğunuzu almaya hazır olun. Şoförümüz tanımadığı kişilere çocuğu teslim etmeyeceği için, önleminizi almanızı rica ederiz.